PAZARTESİ - CUMARTESİ
09:00 - 18:00
Telefon
+90 533 203 10 28

Blog

 • Prefabrik Ev Yapımında Kullanılan Malzemeler

  Öncelikle temele sabitlenmiş dış iskelet şekillendirilir. Daha sonra dış cephe duvar malzemesi olarak 12-14 cm kalınlıklarında değişen profil levhalar ile duvarlar çevirilir.

  İncele
 • Prefabrik Yapılarda Çatı

  Prefabrik yapılarda çatı ve çatı sistemleri çok önemli olmakla birlikte dikkat edilmeyen bir husustur ya da dikkat çekmeyen önemsiz gibi görünen bir etken olarak kabul edilmiştir.

  İncele
 • Prefabrik Duvar Sistemleri

  Prefabrik yapılarda duvar sistemleri bir kaç sistemden oluşmaktadır. Bu sistemleri inceleyecek olursak başlangıç olarak duvar materialleri karşımıza çıkmaktadır ve bunlar betopan ve fibercament olarak 2′ ye ayrılmaktadır.

  İncele
 • Prefabrik Yapılar ve Avantajları

  Prefabrik yapılarda kullanılan malzemeye göre kalitesi ve aynı zamanda ısı, ses yalıtımları da artmaktadır. Prefabrik alanında standart bina olarak tabir edilen duvarların kalınlıkları 6 – 8 – 10cm press panel olarak üretilmektedir.

  İncele
 • Konteyner Nedir?

  Konteyner Kelimesi bir çok alana hitap etmektedir. Örneğin; lojistik alanında konteyner kelimesi çeşitli eşyaları taşımak için uluslararası standartlara göre üretilmiş sandık veya kutu olarak adlandırılır.

  İncele
 • Ucuz Prefabrik Ev - Evler

  Arama kriterlerimizden biri ya da birkaçı olan ucuz prefabrik, ucuz prefabrik ev, ucuz prefabrik evler genellikle fiyatı düşük tutup kalite aradığımız zamanlarda başvurduğumuz arama biçimidir.

  İncele
WhatsApp